Jdi na obsah Jdi na menu
 

Doprava

Ceny dopravy se řídí sazebníkem služby TOPTRANS. V případě dobírky je příplatek 70,-Kč. Ceny jsou vč. DPH.

Při zadání objednávky přes E-SHOP je nastavena cena dopravy 690,- Kč. Tato cena je pouze orientační, jelikož nelze bohužel zadat výše uvedenou tabulku do programu e-shopu. Proto při zadání objednávky přes e-shop bude skutečná cena dopravy vypočtena dle sazeb Toptransu. O ceně za dopravu budete neprodleně informováni a zboží bude odesláno až po oboustranném potvrzení.

Na objednávku nad 7.500,-Kč platí doprava ZDARMA!!!

Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. V případě odeslání  firmou TOPTRANS mají její řidiči povinnost počkat, až zákazník zboží rozbalí a zkotroluje i bez podezření, zda bylo dopravou poničeno. Podepsáním dodacího listu zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Časem se samozřejmě budeme snažit ceny dopravy již zakomponovat do programu tak, aby bylo jednoznačné již při tvorbě objednávky, kolik bude doprava stát.

Na našich stránkách neustále pracujeme a doplňujeme je.

Děkujeme za pochopení.

 

 

 
 

 

Přihlášení


Facebook

Kontakt

DH-Nábytek

Palackého 471
542 32 Úpice
otevírací doba:
SOBOTA: 9.00-11.00
jinak jsme stále k dispozici na mailu, mobilu i na www.stránkách či FB

+420 777 310 597

dh-nabytek@seznam.cz