Jdi na obsah Jdi na menu
 

Doprava

Ceny dopravy se řídí sazebníkem služby TOPTRANS. V případě dobírky je příplatek 70,-Kč. Ceny jsou vč. DPH.

Při zadání objednávky přes E-SHOP je nastavena cena dopravy 900,- Kč. Tato cena je pouze orientační, jelikož nelze bohužel zadat přesně do programu e-shopu. Proto při zadání objednávky přes e-shop bude skutečná cena dopravy vypočtena dle sazeb Toptransu. O ceně za dopravu budete neprodleně informováni a zboží bude odesláno až po oboustranném potvrzení.

Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. V případě odeslání  firmou TOPTRANS mají její řidiči povinnost počkat, až zákazník zboží rozbalí a zkotroluje i bez podezření, zda bylo dopravou poničeno. Podepsáním dodacího listu zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Časem se samozřejmě budeme snažit ceny dopravy již zakomponovat do programu tak, aby bylo jednoznačné již při tvorbě objednávky, kolik bude doprava stát.

Na našich stránkách neustále pracujeme a doplňujeme je.

Děkujeme za pochopení.

 

 

 
 

 

Kategorie

Přihlášení


Facebook

Kontakt

DH-Nábytek

542 32 Úpice
jsme stále k dispozici na mailu, mobilu i na www.stránkách či FB

+420 777 310 597

dh-nabytek@seznam.cz